Literārais objekts_2015

Projektu nedēļa Ķekavas mākslas skolā.

No 11. līdz 15. maijam Ķekavas Mākslas skolā 3.-7. kursu audzēkņi kopā ar kursu audzinātājiem un priekšmetu skolotājiem strādā pie “literāro objektu” veidošanas . Tā kā šī gada Muzeju nakts tēma veltīta Latvijas dižgariem Rainim un Aspazijai, arī mākslas skolas audzēkņu radītie objekti veidoti kā veltījums dzejniekiem un abu autoru literāro tēlu radoša interpretācija.

Nu jau ceturto dienu pilnā sparā rit darbs pie objektiem. Gala rezultāts- literārie objekti būs meklējami un atrodami pašiem veidotājiem un interesentiem kaut kur Ķekavā,16. maijā plkst. 19.00-21.00 tieši Muzeju nakts pasākuma laikā. Pēc Ķekavas muzejā paņemtās kartes varēsiet orientēties, meklējot objektus un katrā punktā izpildot uzdevumus.

Uz tikšanos muzeju naktī!

Ķekavas Mākslas skolas radošā komanda

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *