Muzeju naktī. 2014

Muzeja nakts ietvaros Ķekavas Mākslas skola piedalījās ar interaktīvu spēli “Atrodi dzintaraino”. Ķekavas parka teritorijā tika izvietoti 12 mākslas objekti, kurus veidoja audzēkņi kopā ar skolotājiem.  Spēle uzsākās Novadpētnieciskā muzejā, saņemot karti ar objektu numuriem un uzdevumiem.  Ievu ziediem smaržojot, lakstīgalām dziedot, vakarā varēja izstaigāt celiņu celiņus un pēc jaukās nodarbes vēl saņemt skolas keramiķu gatavotos, dzintarā iekusušos,  kukaiņus. Spēlē iesaistījās 213 dalībnieki- bērni, ģimenes ar zīdaiņu ratiņiem, velosipēdiem, devās gan skriešus, gan lēnā pastaigā, bet visus vienoja gandarījums un prieks par jauki pavadīto laiku, un Ķekavā nebijušu mākslas akciju.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *