Muzeju diena Rīgā 2016

Ķekavas Mākslas skolas 6. kursa audzēkņi 25.februārī piedalījās Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja organizētajā radošajā darbnīcā bērniem “Kas ir dizains?”, kas tika veidota kā piedzīvojums, kuras ietvaros skolēnu grupa mācījās izprast dizainu, uzzināja par dažādām izglītības un prakses iespējām dizaina virzienā.

Dizainere Marta Gintere ir praktizējoša grafikā dizaina jomā. Audzēkņi viņas pavadībā veica sagatavoto unikālo praktisko uzdevumu, kura rezultātā tapa jauni grafiskā dizaina piedāvājumi  jaunai Rimi  produkcijai- zemeņu-ābolu sulai, kuras lietotāju auditorija ir bērni un viņu vecāki. Uzdevuma veikšanas gaitā audzēkņiem bija jāveic nelieli maketēšanas darbi, izpētes darbs un saistoša grafiskā zīmējuma izveide. Audzēkņi noklausījās dizaineres stāstījumu par attiecīgās nozares specifiku, savukārt muzeja pedagoģe Liene Granovska iepazīstināja audzēkņus ar muzeja dizaina kolekciju.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *