ĶEKAVA-2013

PAR MĀKSLAS DIENĀM:

Ikgadējās Mākslas dienas un projektu nedēļa šogad Ķekavas Mākslas skolā noslēgsies ar dažādu ideju risinājumiem Gaismas ielai. Darbu tēma – GAISMA.
Audzēkņi veidos maketus dažādiem interesantiem  gaismas objektiem, kuru pielietojums nākotnē varētu papildināt Ķekavas ielas vizuālo ietērpu.
Strādās piecas darba grupas. Tiks veidoti pulksteņu maketi laternu stabiem, gaismas objekts autobusa gala pieturas zonai un kultūras nama zālienam, kā arī gaismas arka. Vizuālo ietērpu grafitti stilā iegūs arī skeitparks pie vidusskolas.
Radošos procesus šogad vadīs mūsu skolas absolventes, kas turpina izglītību Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas un Funkcionālā dizaina nodaļās – Elīna Plūme, Ieva Grīnberga, Agnese Pundiņa un Maija Rubiķe, kas tagad jau strādā skolā.  Audzēkņi  un pārējie skolotāji papildinās viņu idejas un kopdarbā protams radīsies arī jauninājumi.
Visus darbus kopumā varēs aplūkot 17.maijā plkst. 15.00 noslēguma pasākumā Ķekavas kultūras namā  un mākslas skolā. Norises kuplinās arī Ķekavas Mūzikas skolas priekšnesumi, kuriem fonā uz ekrāna tiks projicēti mākslas skolas audzēkņu labākie konkursa „Mūzika” darbi. Konkursa uzvarētāji saņems balvas. Skolas izstāžu zālē būs apskatāma pieaugušo studijas 3 gadu jubilejas darbu izstāde.

Inga Zālīte-Cērūze.

PASĀKUMS “MĀKSLAS DIENAS 2013″

Projektu nedēļas “Gaismas iela skicēs un maketos”ekspozīcija izstāžu zālē:

1 38 39 40 41 42 43 44

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *