Kultūras ministrijas apbalvojums

Kultūras ministrijas apbalvojumu saņem Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi un skolotāji

2018.gada 26.aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas  akadēmijā tika apbalvoti talantīgākie  kultūrizglītības nozares audzēkņi un viņu skolotāji. Kultūras ministrijas apbalvojumu  piešķīra par nozīmīgiem sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs 2017.gadā. Kultūras ministres Daces Melbārdes pasniegtus apbalvojumus par īpašiem sasniegumiem  saņēma 45 audzēkņi un 51 pedagogs no 17 izglītības iestādēm. No Ķekavas Mākslas skolas  tika sveikti  trīs audzēkņi – Kārlis Rolands Praulītis (sudrabs, Japāna), Roberts Kotāns Pilāns (zelts, Turcija), Madara Tīģere, kas pašlaik jau mācās Jaņa Rozentāla mākslas vidusskolā (medaļa, Čehija)  un divas skolotājas -  Linda Auziņa un Zīle Ozoliņa-Šneidere.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *