Izstāde “Grāmatu salidojums”

Atklātas izstādes “Grāmatu salidojums” Latvijas mākslas vidusskolās

Līdz 6.aprīlim četrās Latvijas pilsētās – Rīgā, Liepājā, Rēzeknē un Valmierā vienlaicīgi notiek Latvijas mākslas skolu audzēkņu darbu izstādes “Grāmatu salidojums”.

Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā apskatāmi arī Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu – Alberta Vareiko, Elīnas Grētas Pozņakas, Viktorijas Kovgeres , Kates Katrīnas Minkevicas, Ketrīnas Alksnes, Dāvja Jeronoviča grāmatu ilustrācijas.

Izstādēs skatāmi Latvijas profesionālās ievirzes mākslas skolu audzēkņu valsts konkursa darbi – audzēkņu veidotas un ilustrētas dzejas grāmatas. Konkursā piedalījās bērni un jaunieši no simts Latvijas mākslas skolām. Šī gada konkursa tēma – ilustrācija un grāmatu grafika.

Konkursa norises dienās – 23.un 24. martā – notika izstāžu “Grāmatu salidojums” atklāšanas pasākumi Liepājā, Rēzeknē un Valmierā, Rīgā. Izstādēs izstādīti Latvijas profesionālās ievirzes mākslas skolu labāko audzēkņu darbi – vairāk kā 500 dzejas grāmatu.

Latvijas profesionālās ievirzes izglītības programmu audzēkņu valsts konkursu mākslā ik gadu organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Izstādes norises vietas:

PIKC “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola”, K.Valdemāra iela 139, Rīga,

PIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola”, Alejas ielā 18, Liepāja,

Valmieras Mākslas vidusskola, Purva iela 12, Valmiera,

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Baznīcas iela 34a, Rēzekne.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *