Ciemos pie Valsts prezidenta

Šogad Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis rīkoja Ziemassvētku kartīšu konkursu, lai noformētu tās kartītes, kuras tika izsūtītas ārvalstu kolēģiem un sadarbības institūcijām . Ideja par to, ka noformējumu varētu veidot bērni, īstenota pirmo reizi. Viens no mērķiem – radīt paliekošas vērtības par godu Latvijas simtgadei.

Savus darbus varēja iesniegt dalībnieki vecumā no 7 līdz 16 gadiem veicot sākotnējo atlasi skolās. Ķekavas Mākslas skola konkursam iesūtīja audzēkņu Lauras Grasmanes (sk.L.Henčele), Kerijas Goldmanes(sk.I.Šveisberga), Mārtiņa Barana (sk.S.Kalēja) un Nikolas Ārendas (sk. Z.Ozoliņa-Šneidere) darbus.

Pagājušā 2017.gada nogalē 18. decembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī aicināja uz tikšanos visu 132 iesūtīto darbu autorus. Uzrunājot zīmējumu autorus un viņu skolotājus no Latvijas mākslas skolām, prezidents neslēpa, ka par lielo atsaucību ir patīkami pārsteigts.

Šajā pasākumā piedalījās, prezidenta pateicības vārdus un rokasspiedienu , kā arī kopīgo foto saņēma arī mūsu skolas audzēkņi un skolotāji.

Foto Autors: Gatis Bergmanis, Latvijas Valsts prezidenta kanceleja

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *