Čehijas konkursa laureāts

Čehijā noslēdzies 47.starptautiskais bērnu mākslas konkurss „Lidice 2019”. Šī gada tēma – „Ķīmija”. Konkursā piedalījās vairāk nekā 70 valstis. Šogad konkurss saņēma 15336 darbus. Arī šogad Latvija ieņēma 3.vietu, jo no 532 iesūtītajiem darbiem 39 saņēma godalgas. Ķekavas Māksla skolas audzēkņu darbi ieguva 6 atzinības. Čehijas Republikas vēstniecība Rīgā apbalvošanas ceremoniju rīkoja Rīgas domes telpās.

12. februārī 26 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti šim konkursam. Konkursam iesniegti zīmējumi, gleznojumi, kompozīcijas, veidošanas, grafikas darbi, kā arī fotogrāfijas. Darbi veidoti pie skolotājām L.Auziņas, Z.Ozoliņas-Šneideres, I.Korņilko, E.Plūmes, L.Henčeles un V. Kūkumas.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *