2017. gads septembris – decembris

KONKURSS BALTKRIEVIJĀ

13.decembrī 23 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi aizceļojuši uz Baltkrieviju, uz 13.Starptautisko bērnu zīmējumu un grafikas konkursu. Konkursa tēma saistīta ar apkārtējo vidi, dabu, ģimeni, pilsētu. Konkursam nosūtīti zīmējumi, gleznojumi un kompozīcijas darbi, kurus audzēkņi veikuši pie skolotājiem Lienes Ratnikas, Lindas Auziņas, Katrīnas Gailes, Zīles Ozoliņas-Šneideres, Signes Kalējas, Ilonas Korņiko.

KONKURSS LATVIJĀ

1.decembrī 2 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi aizceļojuši uz Siguldu, uz grafikas konkursu “Siguldas līnija” un konkursa izstādes “100 GRĀMATZĪMES LATVIJAI”, kas saistīts ar Latvijas simtgades veltīto projektu. Konkursam nosūtīti 2 grafikas darbi, kurus audzēkņi veikuši pie skolotājas Lindas Auziņas.

KONKURSS LATVIJĀ

16.novembrī 11 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi aizceļojuši uz biedrību “Latvijas Zemnieku federācija” sadarbībā ar zemkopības ministriju, Eiropas Parlamenta deputāti Sandru Kalnieti, Latvijas Avīzi un portālu Laukos.lv. Konkursa tēma “Latvijas lauki gadsimtu griežos”, godinot Latvijas simtgadi. Konkursam nosūtīti gleznojumi, zīmējumi, pie skolotājiem Signes Kalējas, Zīles Ozoliņas Šneideres un Ilonas Korņilko.

KONKURSS LATVIJĀ

9.novembrī 23 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi aizceļojuši uz Starptautisko bērnu un jauniešu mākslas izstādi-konferenci “TREJDEGSNIS 2017″/ “TRIPLE SUN 2017″. Konkursa tēma “Ko mums māca un pasaka pasakas” , kas saistīts ar Latvijas 100 gadu jubileju. Konkursam nosūtīti gleznojumi, zīmējumi, veidojumi pie skolotājiem Signes Kalējas, Katrīnas Gailes, Zīles Ozoliņas Šneideres, Lindas Auziņas, Ivetas Šveisbergas un Ievas Kalniņas.

KONKURSS LATVIJĀ

26.oktobrī 4 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi aizceļojuši uz Valsts prezidenta kanceleju, uz dizaina konkursu. Konkursa tēma “Ziemassvētku kartītes”, lai sekmētu mākslas skolas skolu audzēkņu radošo pašizpausmi un veicinātu bērnu un jauniešu interesi par Valsts prezidenta institūcijas darbu. Konkursam nosūtīti gleznojums, zīmējums, aplikācijas un datorgrafikas darbi, kurus audzēkņi veikuši pie skolotājiem Zīles Ozoliņas -Šneideres,  Ivetas Šveisbergas, Lienes Henčeles un Signes Kalējas.

KONKURSS LATVIJĀ

19.oktobrī 7 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi aizceļojuši uz Aizputi, uz glezniecības konkursu. Konkursa tēma “Dzīve kā košums” saistīta ar Mārtiņa Freimaņa četrdesmitgadi, par godu viņa radošajai darbībai. Konkursam nosūtīti gleznojumi, kurus audzēkņi veikuši pie skolotājiem Katrīnas Gailes un Ilonas Korņilko.

KONKURSS JAPĀNĀ

14.septembrī 29 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi aizceļojuši uz Japānu, uz 25.Starptautisko bērnu zīmējumu konkursu. Konkursa tēma saistīta ar dabu, apkārtējo vidi, ģimeni, lauksaimniecību. Konkursam nosūtīti zīmējumi, gleznojumi un kompozīcijas darbi, kurus audzēkņi veikuši pie skolotājiem Lienes Ratnikas, Lindas Auziņas, Katrīnas Gailes, Zīles Ozoliņas-Šneideres, Signes Kalējas, Ilonas Korņiko, Iveta Šveisberga.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *