2016. gada janvāris – augusts

KONKURSS LIETUVĀ

10. maijā 2 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti Starptautiskajam zīmējumu konkursam Klaipēdā, Lietuvā. Konkursam, kas veltīts V.Šekspīra 400. gadadienai,  kopš miris angļu dzejnieks un dramaturgs, iesniegti darbi par  tēmu “Lieliskais Šekspīrs” . Darbi veidoti pie skolotājas L.Auziņas.

KONKURSS POLIJĀ

15. aprīlī 14 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti 20.Starptautiskajai bērnu un jauniešu grafikas mākslas biennālei Torunā, Polijā. Konkursam iesniegti darbi par brīvu tēmu dažādās grafikas tehnikās (linogriezums, sausā adata, tušas skrāpējums) un datorgrafikā. Darbi veidoti pie skolotājām L.Auziņas, S.Kalējas, Z.Ozoliņas-Šneideres.

KONKURSS BULGĀRIJĀ

24.martā 3 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti Starptautiskajam zīmēšanas konkursam ” Mūzika un dejas manā zemē” Montanā, Bulgārijā. Konkursa darbi piedalās 2 vecuma grupās. Tie atspoguļo mūsu zemes dejas un muzicēšanu senās tradīcijās un mūsdienās. Darbi veikti pie skolotājām K. Gailes un L.Auziņas.

KONKURSS TAIVĀNĀ

24.martā 50 darbi aizceļojuši uz Taivānu, uz 47. Starptautisko skolēnu mākslas konkursu. Konkursa tēma bija brīva, iesūtīti gan zīmējumi, gan gleznojumi, gan kompozīcijas darbi. Darbi tika veidoti pie skolotājām Lindas Auziņas, Ievas Kalniņas, Signes Kalējas, Ivetas Šveisbergas, Lienes Ratnikas, Ilonas Korņilko un Zīles Ozoliņas-Šneideres.

KONKURSS ĶEKAVĀ

17. martā Ķekavas Mākslas skolas 12 audzēkņu darbi nosūtīti skolēnu karikatūru zīmējumu  konkursam „Pa – smejies!”, Ķekavā, Latvijā. Šī gada tēma-,,Ugunīgais mērkaķis”, skolotāja Signe Kalēja.

KONKURSS TURCIJĀ

22.februārī 31 Ķekavas mākslas skolas audzēkņu darbs nosūtīts Mizyal Gallery Museum rīkotajam 28. Starptautiskajam bērnu vizuālās mākslas konkursam Turcijā. Konkursa tēma ir brīva, darbi veidoti dažādās tehnikās atspoguļojot gan dabas tēlus- dzīvniekus, kukaiņus, parādības un ainavas, gan cilvēku veidotu vidi- arhitektūru, interjeru, pilsētvidi.

KONKURSS SLOVĀKIJĀ

18.februārī uz konkursu XXII iztēles biennāli 2016 Martinā (Slovākijā) nosūtīti 22 audzēkņu darbi, kas radoši atspoguļo konkursa tēmu “Pasakas, leģendas, mistiski skaitļi un numerācija”. Nosūtīti zīmējumi, gleznojumi, plastilīnā veidoti, grafikas un kompozīcijas darbi, kas veidoti pie skolotājām Z.Ozoliņas-Šneideres, L.Auziņas, K.Gailes, I.Šveisbergas..Darbi veidoti pie skolotājām Z.Ozoliņas-Šneideres, L.Auziņas, S.Kalējas, I.Korņiko, I.Šveisbergas.

KONKURSS BULGĀRIJĀ

16.februārī 15 audzēkņu darbi aizceļojuši uz Nova Zagoru (Bulgārījā) , uz 18. Starptautisko bērnu mākslas konkursu, kura tēma ir daba, dzīvnieki, vide, cilvēki ap mums. Konkursam nosūtīti zīmējumi, gleznojumi, grafikas, datorgrafikas un kompozīcijas darbi, kas veidoti pie skolotājām Z.Ozoliņas-Šneideres, L.Auziņas, S.Kalējas, I.Korņiko, L.Ratnikas.

KONKURSS ČEHIJĀ

12. februārī 26 skolas audzēkņu darbi nosūtīti 44. Starptautiskajai tēlotājmākslas un lietišķās mākslas izstādei-konkursam “Lidice 2016″ Čehijā, kura tēma šogad bija skola un izglītība. Darbi veidoti pie skolotājām Z.Ozoliņas-Šneideres, L.Auziņas, I.Kalniņas, K.Gailes, I.Korņiko, L.Ratnikas.

KONKURSS FRANCIJĀ

10.februārī 28 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti Starptautiskajam vizuālās mākslas konkursam Francijā. Darbu tēma- “Mežonīgs”. Konkursam nosūtīti zīmējumi, gleznojumi dažādās tehnikās, kā arī grafikas un kompozīcijas darbi. Darbi veikti pie sk. L.Ratnikas, S.Kalējas, Z.Ozoliņas-Šneideres, Lindas Auziņas, I.Korņilko.

KONKURSS LATVIJĀ

2.februārī 9  Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti uz konkursu “Radi Latvijas Stādu parādes logo!” (Latvijā), kur  audzēkņi balstoties uz konkursa nolikuma nosacījumiem  mēģināja veidot logo izmantojot dažādu augu, ziedu, koku motīvus.  Darbi veidoti pie skolotājas Z.Ozoliņas-Šneideres.

KONKURSS LATVIJĀ

29.janvārī Ķekavas Mākslas skola iesniegusi XV Starptautiskajam vizuālās mākslas konkursam “Es dzīvoju pie jūras”, ko sadarbībā ar UNESCO rīko Jūrmalas Mākslas skola, 14 audzēkņu darbus. Tie veidoti tēmas” Stāsti jūras akmenī” ietvaros. Iesniegti ir gleznošanas, kompozīcijas, zīmēšanas darbi, kā arī apgleznoti zīda darbi. Ar audzēkņiem konkursam darbus veidoja skolotāji -I.Šveisberga, L.Auziņa, L.Ratnika, S.Kalēja.

KONKURSS POLIJĀ

27.janvārī 14 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti uz 14. Starptautisko bērnu un jauniešu mākslas konkursu Polijā, kura tēma ir “Ļoti labi zināmi un maz pazīstami mākslinieki” ar apakštēmu, kas veltīta Vinsentam van Gogam. Konkursam iesniegti gan zīmējumi, gan gleznojumi, gan grafikas darbi, kuri tapuši pie skolotājām L.Auziņas, I.Šveisbergas, L.Ratnikas un z.Ozoliņas-Šneideres.