Valsts konkursā atzinības un 3. vieta

Ķekavas Mākslas skola iegūst 3.vietu Valsts konkursā

Aprīļa mēnesī Latvijā norisinājās profesionālās ievirzes izglītības mākslas skolu audzēkņu Valsts konkurss. I kārta norisinājās skolās, kur tika veidoti putni dažādās keramikas un veidošanas tehnikās. II kārtā iesniegtie audzēkņu darbi veidošanā “Putni” tika vērtēti mākslas vidusskolās. III kārtā satikās II kārtas izvirzīto darbu autori, lai veiktu kopdarbu dizainā. Mūsu skolas 8.kursa audzēkņiem Madarai Tīģerei, Egijai Smeilei, Stefanam Pavlovskim un  Matīsam  Mārtiņam Dravam  bija jāveido inovatīvs dizaina priekšmets, pētot konkrētu putnu – zaļo vārnu. Komandas darba rezultātā tapa idejas piedāvājums inovatīvam āra krēslam/solam  ar iebūvētiem siltuma elementiem lietus un sniega novadīšanai. Audzēkņu kopdarbs ieguva 3.vietu (skolotāja Zīle Ozoliņa-Šneidere). II kārtā mūsu audzēkņu darbi ieguva atzinības (skolotājas Iveta Šveisberga un  Zīle Ozoliņa-Šneidere). Skolas metodisko materiālu par mācību priekšmeta Dizaina pamati apguvi veidoja skolotājas Liene Ratnika un Zīle Ozoliņa-Šneidere.

Inga Zālīte-Cērūze

Valsts_konkurss_2016

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *