Turcijas konkursa laureāts

Sveicam Patrīciju Nullīti ar iegūto sudraba godalgu Turcijas konkursā!

2020. gada 13.februārī 27 Ķekavas mākslas skolas audzēkņu darbi tika nosūtīti 32. Starptautiskajam bērnu vizuālās mākslas konkursam Turcijā (Mizyal Gallery Museum 32’nd Fine and Applied Art Competition). Konkursā pavisam piedalījās 5005 bērni no 25 dažādām valstīm. Konkursa tēma bija brīva, darbi veidoti dažādās tehnikās, atspoguļojot gan dabas tēlus- dzīvniekus, kukaiņus, parādības un ainavas, gan cilvēku veidotu vidi- arhitektūru, interjeru, pilsētvidi. Darbi veidoti pie skolotājām: Z.Ozoliņas-Šneideres, I. Korņilko, L.Auziņas, E.Plūmes, I.Egles, L.Ratnikas un V.Lukstiņas.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *