Skolas padomes aicinājums vecākiem

Labdien cienījamie vecāki,

ņemot vērā, ka Ķekavas Mākslas skola sākot ar nākamo 2015./2016. mācību gadu ar grūtībām spēs nodrošināt mācības skolas esošajiem audzēkņiem, pārtraucot jaunu audzēkņu uzņemšanu 3-4 gadus, mācību telpu trūkuma dēļ,

Ķekavas Mākslas skolas Skolas padome aicina iepazīties ar atklāto vēstuli Ķekavas novada domes un administrācijas vadītājiem un deputātiem un, izsakot savu viedokli, apliecināt atbalstu ar savu parakstu. Parakstīties ļoti lūdzam Ķekavas Mākslas skolā līdz 26. novembrim pie dežurantes vai skolas administrācijā.

Ar cieņu,

Ķekavas Mākslas skolas Skolas padome.

Vēstule Ķekavas novada domes un administrācijas vadītājiem un deputātiem

 

 

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *