Projektu nedēļas stundu saraksts

Projektu nedēļas stundu saraksts no 13.-17. maijam

No 13.-17.maijam Ķekavas Mākslas skolā būs projektu nedēļa, kas ir mācību procesa sastāvdaļā. Stundas notiek pēc īpašā projektu nedēļas stundu saraksta (tikai šo vienu nedēļu). Tas aplūkojams skolā pie ziņojuma dēļa un mājas lapā.

Kas ir Projektu nedēļa mākslas skolā?

Audzēkņi kopā ar savu kursa audzinātāju vai kādu priekšmeta skolotāju veido vides objektu Ķekavas videi. Objekta tēma saistīta ar muzeju nakts tēmu, kas šogad ir “Tālavas taurētājs”. Mākslas skolas darbu apakštēma-”Vēstneši”. Darbi būs apskatāmi Ķekavas Muzeju nakts pasākumu ietvaros. Aicinām 18. maijā audzēkņus kopā ar ģimeni, draugiem piedalīties  Muzeju nakts ietvaros, Ķekavas Mākslas skolas veidotajā, interaktīvajā objektu meklēšanas un uzdevumu risināšanas spēlē.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *