Pētniecība mākslā un mākslas izglītībā

Oktobra mēnesī Ķekavas Mākslas skolā, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru, norisinājās  trīs dienu pedagogu profesionālās pilnveides kursi „Pētniecība mākslā un mākslas izglītībā”. Latvijas mākslas skolu skolotājiem, gatavojoties valsts konkursam šajā mācību gadā, bija iespēja iepazīties ar ķekaviešu darba pieredzi.  Seši skolas pedagogi sagatavotās prezentācijās  iepazīstināja ar izstrādātiem mācību uzdevumiem un audzēkņu veikumu dažādos mācību priekšmetos – kompozīcijā, vides mākslā, dizaina pamatos, datorgrafikā, foto un  vides objektiem , kas tapuši Muzeju naktij projektu nedēļas darba rezultātā. Pasākuma dalībnieki skolas izstāžu zālē varēja iepazīties ar dažādu mākslas skolu audzēkņu darbiem tematiskā izstādē „Skatpunkti”.

Prezentācija

http://www.lnkc.gov.lv/jaunumi/seminari-makslas-skolotajiem-petnieciba-maksla-un-makslas-izglitiba/b/37/

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *