Par attālinātā mācību procesa pagarinājumu

Saskaņā ar 2021. gada 5. februāra Ministru kabineta rīkojumu Nr. 74 “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”" un pamatojoties uz Ķekavas novada domes 2020. gada 27. augusta lēmumu Nr.1 (protokols Nr.24) “Par Ķekavas novada pašvaldības izglītības iestāžu izglītības procesa organizēšanu 2020./2021. mācību gadā” 3. un 4. punktu, NOSAKU Ķekavas Mākslas skolā,

  1. Realizēt uz laika periodu no 2021. gada 11. janvāra līdz valstī noteiktās ārkārtas situācijas beigām   Profesionālas ievirzes izglītības programmu “Vizuāli plastiskā māksla” 1.-7. kursam attālināti. Par mācību procesa norisi visa informācija tiks ievietota e-klasē.
  2. Nodrošināt pedagogiem savlaicīgu mācību darba plānošanu, plānu ievietošanu E-klasē (atbildīgā direktores vietniece, skolotāja Zīle Ozoliņa-Šneidere).
  3. Interešu izglītības grupu –  Pirmsskola, 0. kurss, Jauniešu studija, Pieaugušo studija- nodarbības tiek pārtrauktas līdz valstī noteiktās ārkārtas situācijas beigām.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *