Netradicionālā modes skate

31.janvārī  Špoģu Mūzikas un mākslas skolā, kas ir arī šī konkursa organizētāji, norisinājās 5. Netradicionālā modes skate – konkurss, kura tēma šogad bija “ FLORA UN FAUNA ”.

Konkursā piedalījās Baltkrievijas, Lietuvas, Latvijas- Latgales un Vidzemes reģionu mūzikas un mākslas skolu audzēkņi divās vecuma grupās: 7- 12 un 13 – 16  gadu kategorijās. Katra grupa veidoja tērpu kolekciju, izmantojot dažādu veidu materiālus atbilstoši konkursa tēmai un prezentāciju – modes šovu, kurš tika prezentēts konkursa noslēguma pasākumā Špoģu Mūzikas un mākslas skolā.

Ķekavas mākslas skola konkursā startēja ar 2 kolekcijām vecākajā grupā – “Pēc lietus” un “ Meža burvība”.

Kolekciju “Pēc lietus” veidoja 7.A kursa audzēkņi (sk. Z.Ozoliņa-Šneidere), kur par iedvesmu tika ņemtas sēnes, to forma, raksturīgās tekstūras, detaļas.

Kolekcijā “ Meža burvība” apvienojās daļa 5.C kursa audzēkņu (sk.L.Ratnika) , 6.B un 6.C kursa audzēkņi (sk. E.Plūme). Kolekcijai par pamatu tika ņemti dažādi meža elementi- augi, lapas, ziedi, koki, zari, mizas, sūnas, dzīvnieciņi ieturot arī kopējo krāsu kolorītu atbilstoši izmantotajiem tēliem, elementiem. 5.C kursa audzēkņu tērpu pamatā tika izmantota auduma sietspiedes tehnika, kur atveidotie tēli bija pašu audzēkņu zīmējumi.

Audzēkņi kopā ar skolotājiem veidoja arī savas kolekcijas prezentāciju, piemeklējot atbilstošu muzikālo noformējumu, veidojot skatuves noformējuma elementus, iejūtoties tērpu demonstrētāju un priekšnesuma –modes šova dalībnieku lomās.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *