Labdarības projekts “Atnāc, Noziedo un Izbaudi!”

starp 1. un 2. Adventi (1. – 8. decembris) interesenti tiek aicināti piedalīties labdarības nedēļā.

Labdarības nedēļas atklāšanas koncerts notiks Ķekavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā 1. decembrī plkst. 15:00, noslēguma koncerts 8. decembrī plkst. 19:00 Baldones baznīca.

Labdarības nedēļas laikā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt Baldone Art School un Ķekavas Mākslas skola audzēkņu izstādi.

Šogad labdarības projekts ‘Atnāc, Noziedo un Izbaudi!’ vāks ziedojumus un veicinās Dzīvnieku patversme “Ulubele” atpazīstamību.

Šīs nedēļas laikā atbalstītājiem būs reta iespēja piedalīties pasākumos ne tikai kā klausītājiem, bet arī kā izsoles dalībniekiem, labdarības nedēļas beigās savā īpašumā iegūstot zīmējumu. Pēc labdarības projekta ‘Atnāc, Noziedo un Izbaudi!’ autora iniciatīvas, sadarbībā ar Baldones un Ķekavas mākslas skolām audzēkņi attēlos tos ‘Ulubele’ mīluļus, kuri joprojām gaida savus saimniekus patversmē, tādējādi veicinot ķepaiņu labāku atpazīstamību. Šie zīmējumi būs apskatāmi gan labdarības projekta Facebook lapā CODE – Come over, donate and enjoy, gan izstādēs Ķekavas un Baldones baznīcās.
Zīmējumi piedalīsies izsolē ’CODE – Come over, donate and enjoy’ Facebook lapā, kur interesenti varēs izvēlēties to darbu, kuru vēlas iegūt savā īpašumā, komentāros zem bildes ierakstot savu izsoles piedāvājuma summu.

Izsoles noslēgumā – 8. decembrī interesents, kurš būs solījis augstāko summu, varēs nodot naudas ziedojumus baznīcā, pretī saņemot zīmējumu.

Visi iegūtie ziedojumi tiks nodoti dzīvnieku patversmes ‘Ulubele’ vajadzībām.

Labdarības koncertos uzstāsies koris Tempus, mūziķis Eduards Grieznis Music, flautiste Maija Kļaviņa, dziedātāja Baiba Tērmane (soprāns) u.c.
__________________

Mūziķa Eduarda Griežņa dibinātais labdarības projekts ‘Atnāc, Noziedo un Izbaudi!’ (angliski C.O.D.E. – ‘Come over, donate and enjoy!’) ir balstīts uz muzikāli un mākslinieciski augsta līmeņa izpildījumu. Līdz šim 12 no pasākumiem noritējuši Latvijā un Londonā (t.sk. Latvijas vēstniecībā Londonā), vācot ziedojumus un informējot auditoriju par tādu labdarības organizāciju darbību un mērķiem kā Mārtiņa fonds, Māras centrs (‘Latvijas Samariešu apvienība’) un dzīvnieku patversme ‘Ulubele’.

Ja arī Jums ir vēlēšanās piedalīties šajā projektā (mākslinieki, mākslas skolas u.c.), lūdzu sazinieties ar Eduardu Facebook lapā. Kā jebkuram brīvprātīgi organizētam projektam, darboties gribētāju nekad nebūs par daudz! Noteikti spēsim atrast veidu, kā kopā sadarboties labdarības vārdā!

Liela pateicība par sadarbību Ķekavas un Baldones baznīcām, mākslas skolām, mūziķiem, Ulubelei un visiem tiem, kuri palīdz šim projektam tapt arī šogad!

Uz tikšanos labdarības projekta nedēļas ‘Atnāc, Noziedo un Izbaudi!’ kādā no pasākumiem, un seko aktualitātēm Facebook lapā ’CODE – Come over, donate and enjoy’!

Ulubele_2019
Labdarības projekts “Atnāc, Noziedo un Izbaudi!”

 

Labdarības nedēļa rit pilnā sparā-atklāšanas koncerts jau noritējis ar savāktiem €83,20 (kopbilde), atbalstītāji tiek aicināti apmeklēt mākslas skolu audzēkņu izstādi-Ķekavas un Baldones baznīcās.

Taču tik pat svarīgs notikums būs noslēguma koncerts, kurā ceram savākt papildus ziedojumus Ulubelei saņemtajā ziedojumu kastītē, kas nu jau Baldones baznīcā.

“Interesenti tiek aicināti atbalstīt dzīvnieku patversmi Ulubeli, piedaloties izsolē, pretī saņemot Baldones un Ķekavas mākslas skolu audzēkņu gara darbus, un apmeklējot labdarības projekta nedēļas “Atnāc, Noziedo un Izbaudi!”

Noslēguma koncertu Baldones baznīcā svētdien 08.12. plkst. 19:00”

Lūk saite uz Ķekavas un Baldones foto albumiem, kur arī atrodama visa informācija par izsoles kārtību un veidu, kā zīmējumus iegūt savā īpašumā (t.sk. esmu arī uzrakstijis angļu valodā starptautiskai auditorijai, kura, starp citu, bija arī mūsu atklāšanas koncertā).

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1382739465233293&type=3

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1386041421569764&type=3

Cieņā,

Eduards

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *