Kultūras ministrijas apbalvojums

28.aprīli notika Latvijas Kultūras ministrijas apbalvojuma pasniegšana kultūrizglītības nozares talantīgākajiem audzēkņiem un viņu skolotājiem par nozīmīgākajiem sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs 2015.gadā. Apbalvojumam tika saņemti 185 pieteikumi, kurus  žūrija izvērtēja un  ministrijas pateicības rakstus un naudas balvas saņēma 35 audzēkņi un 36 pedagogi no 18 Latvijas skolām.

Apbalvojumu no Ķekavas Mākslas skolas saņēma absolvente Žanete Rudzīte, kas tagad mācības turpina Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā un skolotāja Zīle Ozoliņa-Šneidere. Kultūras ministre Dace Melnbārde apsveikuma runā izteica atzinību par jaunās paaudzes talantiem un visu ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanā pasaules mērogā.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *