Kino muzejs 2016

31.martā Ķekavas Mākslas skolas piekto kursu audzēkņi apmeklēja Latvijas Kultūras akadēmijas Rīgas Kino muzeja izglītojošo nodarbību “Raiņa un Aspazijas darbu ekranizācijas”, kuras laikā audzēkņi skatījās Raiņa un Aspazijas dzejoļu ekranizācijas un piedalījās sarunās par literāro darbu ekranizācijām. Nodarbībā varēja gūt ieskatu par kino žanriem un animācijas filmu tapšanas procesu, kā arī iepazīties ar muzeja patstāvīgo ekspozīciju.

Nodarbības otrā-praktiskā daļa bija visaizraujošākā. Tajā audzēkņiem bija iespēja pašiem iejusties animatoru ādā un uzzīmēt mini animāciju. Lai arī uzdevums sākotnēji likās gaužām vienkāršs, rezultātā audzēkņi pārliecinājās, ka ir ļoti jāpārdomā tēla vai sižeta attēlojums, lai iecerētā kustība veidotos pakāpeniska un skaidra.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *