Jūrmalas Mākslas skolā

Skolēnu rudens brīvlaikā Ķekavas Mākslas skolas skolotāji un skolas darbinieki viesojās pie kolēģiem jaunajā Jūrmalas Mākslas skolā. Jaunajā renovētajā ēkā skola darbojas tikai 2 mēnešus, bērni un skolas kolektīvs tajā jūtas lieliski- plašas telpas, lielisks,  mākslas skolas specifikai piemērots aprīkojums, kas paver jaunas tehniskās un radošās iespējas. Mūsu skolas skolotājus īpaši sajūsmināja atvērtā terase, uz kuras rudenī skolas audzēkņi varējuši zīmēt un gleznot apkārtni.  Sarunā ar Jūrmalas Mākslas skolas direktori Taigu Vaišļu un direktores vietnieku Antonu Vaivodu, sapratām, ka arī jūrmalnieki vairāk kā 15 gadus gaidījuši, sapņojuši un cīnījušies par jaunām telpām. Un nu sapnis ir piepildījies. Tas deva cerību, ka varbūt kādreiz arī mūsu skolas bērnu un skolotāju sapnis par jaunām telpām varētu kļūt par īstenību.

Ciemošanās laikā jaunajā skolas izstāžu zālē tika apskatīta arī 14 gadus jaunas skolnieces Daniellas Bilogrivas (Ukraina) grafikas darbu izstāde, ko organizēja Kultūras ministrija sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru un Jūrmalas Mākslas skolu.

Pieredzes apmaiņas brauciena laikā tika apmeklēta arī laikmetīgās mākslas izstāde Dubultu mākslas stacijā. Braucienu noslēdza pamatīgs rudens vēja pūtiens jūras krastā.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *