Čehijas konkursa laureāts

10.februārī 27 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi tika nosūtīti 43. Starptautiskajai bērnu lietišķās mākslas izstādei Lidice 2015, Čehijā. Zīmējumi, gleznojumi, grafikas, kompozīcijas un keramikas darbi atspoguļoja šī gada konkursa tēmu “Gaisma”. Darbi tika veidoti pie sk. Lindas Auziņas, Ilonas Korņilko, Elīnas Palmas, Zīles Ozoliņas-Šneideres, Ievas Kalniņas.

Konkurss ir noslēdzies. 4. novembrī Čehijas vēstniecība rīkoja laureātu godināšanas pasākumu Rīgā. Konkursa galveno balvu – medaļu “Lidices roze” ieguva, tagad jau absolventes, Žanetes Rudzītes darbs, atzinības – 8 kursa audzēknes Lindas Auziņas un absolventes Santas Filipsones darbi. Skolotāja Zīle Ozoliņa-Šneidere.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *