Čehijas konkursa laureāts

13. februārī 50 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti 48. Starptautiskajai tēlotājmākslas un lietišķās mākslas izstādei-konkursam “Lidice 2018″, Čehijā (48th International Children´S Exhibition Of Fine Arts Lidice 2020), kurā šogad piedalījās ievērojams skaits dalībnieku – 78 valstis ar vairāk kā 22 000 bērnu darbiem! Vienojošā darbu tēma šogad bija “Ainava”. |Konkursam iesniegti zīmējumi, gleznojumi, kompozīcijas, veidošanas, grafikas darbi, kā arī fotogrāfijas un vides mākslas darbi no kartona. Darbi veidoti pie skolotājām: L.Auziņas, Z.Ozoliņas-Šneideres, I.Korņilko, E.Plūmes, V.Lukstiņas, A.Lesnikas, L.Ratnikas, L.Henčeles un V. Kūkumas.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *