Atklāj jaunās Ķekavas Mākslas skolas telpas

28. oktobrī, līdz ar mākslinieces Katrīnas Gailes gleznu izstādi, atklātas Ķekavas mākslas skolas jaunās telpas Gaismas ielā 17 C, 1. stāvā, bijušā Putnu fabrikas „Ķekava” firmas veikala vietā.

Pievienojot minētās telpas jau esošajām, mākslas skola ieguvusi jaunu, mūsdienīgi aprīkotu izstāžu zāli un trīs klašu telpas ikdienas nodarbībām.

Jaunās 1. stāva telpas tika pārplānotas, neaizskarot ēkas konstruktīvos elementus, un savienotas ar līdz šim izmantotajām telpām 2. stāvā, kā arī ir pielāgotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. No jauna tika izbūvētas visas inženierkomunikācijas – ūdensvads, kanalizācija, elektroinstalācija, kā arī ugunsgrēka trauksmes un apsardzes signalizācija. Gan izstāžu zālē, gan arī klašu telpās ierīkota mūsdienīga ventilācijas sistēma, savukārt izstāžu zālē – speciāls apgaismojums un skaņu izolējoši griesti, lai 2. stāvā notiekošais mācību process netraucētu izstāžu apmeklētājiem.

Pieaugot iedzīvotāju skaitam novadā, palielinājies pieprasījums arī pēc izglītības pakalpojumiem, tostarp pēc profesionālās ievirzes izglītības. Tādēļ papildus telpas mākslas skolas vajadzībām bija ļoti nepieciešamas, lai arī turpmāk būtu iespējams nodrošināt pilnvērtīgu mācību procesu.

Telpu iegāde pašvaldībai izmaksājusi 290 000 eiro, savukārt remontdarbi – vēl 210 000 eiro.

Sabiedrisko attiecību daļa

28.10.2016.

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Current day month ye@r *