2023./2024. mācību gadā audzēkņu darbi aizceļojuši uz … un piedalās …

KONKURSS ČEHIJĀ

2024. gada 25. janvārī pieci skolas audzēkņu darbi tika nosūtīti starptautiskajam bērnu vizuālās mākslas konkursam Lidice 2024 Čehijā.  Bērni darbus veidoja pie skolotājām Lindas Auziņas un Kristīnes Niedrājas.

Konkursa tēma veltīta pasta jubilejas gadam. Bērni savos darbos attēloja pasta baložus, kamieļu karavānas, vēstules….

KONKURSS FRANCIJĀ

2024. gada 5. janvārī divpadsmit skolas audzēkņu darbi tika nosūtīti starptautiskajam bērnu vizuālās mākslas konkursam ,, OLIMPISKĀS SPĒLES,, Francijā, Torūnā. Bērni darbus veidoja pie skolotājām Lienes Ratnikas, Zīles Ozoliņas-Šneideres un Lindas Auziņas

KONKURSS LIETUVĀ

2024. gada 5. janvārī seši  skolas audzēkņu darbi tika nosūtīti 10. starptautiskajam bērnu vizuālās mākslas konkursam ,, WAVE ON WAVE,, Lietuvā.  Bērni darbus veidoja pie skolotājas Zīles  Ozoliņas-Šneideres.

Konkursa tēma -manas tautas dziesmas dejas.

KONKURSS POLIJĀ

2024. gada 5. janvārī piecpadsmit skolas audzēkņu darbi tika nosūtīti 26. starptautiskajam bērnu  un jauniešu vizuālās mākslas konkursam NOVA ZAGORA Polijā. Bērni darbus veidoja pie skolotājām Lienes Ratnikas, Zīles Ozoliņas-Šneideres , Lindas Auziņas, Dagmāras Ērgles, Velgas Kūkumas.

Konkursa tēma brīva, bērni var radoši izpausties.

KONKURSS SIGULDĀ

2023. gada 24. Oktobrī  četri skolas audzēkņi- Emīls Gibners, Laura Akentjeva, Laura Grasmane, Keita Ozolkāja  piedalījās Siguldas Mākslas skolas rīkotajā konkursā ,, Siguldas līnija,,. Viņus sagatavoja un uz konkursu pavadīja skolotājas Zīle Ozoliņa-Šneidere, Dagmāra Ērgle.

KONKURSS LATVIJĀ

2023. gada 20. septembrī 16 audzēkņu darbi tika nosūtīti uz vizuālās mākslas konkursu  ,,Priekules Ikars,,.