2019. gada janvāris – augusts

KONKURSS BALTKRIEVIJĀ

13. Martā 6 Ķekavas Mākslas skolas darbi tika nosūtīti 9. Internacionālajam lietišķās mākslas konkursam “KPACA WEEK” Minskā, Baltkrievija. Datorgrafikas tehnikai bija noteikta tēma – “Ilgtspējīga attīstība”, bet pārējām tehnikām (gleznošana, kompozīcija-grafika) tēma brīva. Darbi tapuši pie skolotājām: I.Korņilko, E.Plūmes, L.Ratnikas, L.Auziņas un V.Kūkumas.

KONKURSS POLIJĀ

8. Martā 6 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi tika nosūtīti 3. Internacionālajai mazo formu grafikas biennālei Ribņikā, Polija. Darbi veidoti par tēmu “Viduslaiku pilis-stāsts par akmeņiem” tradicionālajā grafikas tehnikā – sausā adata (drypoint) – pie skolotājas Lindas Auziņas.

KONKURSS LATVIJĀ

7. Martā 18 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti 2. Starptautiskajam vizuālās mākslas konkursam “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot” Jelgavā, kurā darbi tika izstrādāti klusās dabas žanrā. Konkursam iesniegti zīmējumi, gleznojumi, kompozīcijas, datorgrafikas darbi, kā arī fotogrāfijas. Darbi veidoti pie skolotājām L.Auziņas,E.Plūmes, S.Kalējas, Z.Ozoliņas-Šneideres, V.Kūkumas, L.Ratnikas.

KONKURSS LATVIJĀ

15. februārī Ķekavas Mākslas skolas abi 6.kursi piedalījās Daugavpils novada Špoģu Mūzikas un mākslas skolas rīkotajā netradicionālās modes skatē-konkursā, kur sniedza priekšnesumu, tērpušies no netradicionāliem materiāliem (papīrs, kartons, plēve, follija, utt.) pašizveidotos tērpos. Šī gada tēma bija “Priekšmets. Manta. Lieta”, un Ķekavas Mākslas skolas kolektīvs pārstāvēja apakškategoriju par virtuves priekšmetu un našķu tēmu – tērpos bija iekļautas virtuves dvieļu un galda piederumu detaļas, ēdiena ilustrācijas, dažādu uzkodu un saldumu iepakojumi, pašas konfektes.

KONKURSS TURCIJĀ

14.februārī 20 Ķekavas mākslas skolas audzēkņu darbi tika nosūtīti Mizyal Gallery Museum rīkotajam 31. Starptautiskajam bērnu vizuālās mākslas konkursam Turcijā. Konkursa tēma ir brīva, darbi veidoti dažādās tehnikās atspoguļojot gan dabas tēlus- dzīvniekus, kukaiņus, parādības un ainavas, gan cilvēku veidotu vidi- arhitektūru, interjeru, pilsētvidi. Darbi veidoti pie skolotājām Z.Ozoliņas-Šneideres, L.Auziņas, E.Plūmes.

KONKURSS ČEHIJĀ

12. februārī 26 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti 47. Starptautiskajai tēlotājmākslas un lietišķās mākslas izstādei-konkursam “Lidice 2018″ Čehijā, kura tēma šogad bija “Ķīmija”. |Konkursam iesniegti zīmējumi, gleznojumi, kompozīcijas, veidošanas, grafikas darbi, kā arī fotogrāfijas. Darbi veidoti pie skolotājām L.Auziņas, Z.Ozoliņas-Šneideres, I.Korņilko, E.Plūmes, L.Henčeles un V. Kūkumas.

KONKURSS LATVIJĀ

29.Janvārī Ķekavas Mākslas skola iesniegusi 1 grupu darbu un 6 individuālos audzēkņu darbus I Starptautiskajam bērnu un jauniešu šķiedrmākslas darbu konkursam “Skaņu palete”, Mārupē. Darbi tapuši šķiedrmākslas jeb tekstila tehnikās par brīvu tēmu pie skolotājām: L.Ratnikas, L.Henčeles un Z.Ozoliņas-Šneideres.

KONKURSS BULGĀRIJĀ

28.Janvārī Ķekavas Mākslas skola aizsūtījusi 15 audzēkņu darbus 21. Starptautiskajam jauniešu māksas konkursam-izstādei Nova Zagorā, Bulgārija. Konkursam iesniegti brīvas tēmas darbi dažādās tehnikās pie skolotājām : V.Kūkumas, S.Kalējas, E.Plūmes, L.Henčeles, L.Ratnikas, K.Gailes, L.Auziņas un Z.Ozoliņas-Šneideres.

KONKURSS LATVIJĀ

24. Janvārī Ķekavas Mākslas skola, pēc rūpīgas darbu atlases, iesniegusi 4 audzēkņu darbus Latvijas Mākslas skolu audzēkņu grafikas darbu konkursam “Siguldas līnija” par tēmu “Mana apkārtnes ainava”. Darbi tapuši pie skolotājas L.Auziņas, linogriezuma un sausās adatas tehnikās.

KONKURSS LATVIJĀ

21.janvārī Ķekavas Mākslas skola iesniegusi 25 audzēkņu darbus XVIII Starptautiskajam vizuālās mākslas konkursam “Es dzīvoju pie jūras”, ko sadarbībā ar UNESCO rīko Jūrmalas Mākslas skola un Jūrmalas Novada dome, Tie veidoti tēmas “Vētra” ietvaros. Iesniegti ir gleznošanas, kompozīcijas, zīmēšanas, foto, datorgrafikas, kā arī dažādu tehniku tekstila darbi. Ar audzēkņiem pie konkursa darbiem strādāja skolotāji: L.Auziņa, L.Ratnika, Z.Ozoliņa-Šneidere, E.Plūme, S.Kalēja un V.Kūkuma.

KONKURSS FRANCIJĀ

16. Janvārī Ķekavas Mākslas skola aizsūtījusi 10 audzēkņu darbus Starptautiskajam UNESCO vizuālās mākslas konkursam Francijā. Šogad darbu tēma bija “Pēdas un raksti vēsturē”, un darbu tehnika- brīva. Iesūtītie darbi tapa pie skolotājām: S.Kalējas, L.Ratnikas, E.Plūmes