2018. gada septembris – decembris

KONKURSS BALTKRIEVIJĀ

11.decembrī 39 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi aizceļojuši uz Baltkrieviju, uz 15.Starptautisko bērnu zīmējumu un grafikas konkursu “In My Homeland” jeb “Manā zemē”. Konkursa tēma saistīta ar apkārtējo vidi, dabu, ģimeni, pilsētu un kultūru. Konkursam nosūtīti zīmējumi, gleznojumi, fotogrāfijas un kompozīcijas darbi, kurus audzēkņi veikuši pie skolotājiem Lienes Ratnikas, Lindas Auziņas, Katrīnas Gailes, Zīles Ozoliņas-Šneideres, Signes Kalējas, Ilonas Korņiko, Velgas Kūkumas.

KONKURSS JAPĀNĀ

15. Novembrī 25 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi tika aizsūtīti uz 20. Starptautisko bērnu mākslas izstādi-biennāli Kanagavā, Japāna. Konkursa tēma bija brīva, līdz ar to, iesniegtie darbi veidoti dažādās zīmēšanas, gleznošanas, grafikas un pat vides mākslas tehnikās pie skolotājām: L.Auziņas, Z. Ozoliņas-Šneideres, L.Ratnikas, S.Kalējas, I.Korņilko un E.Plūmes.

KONKURSS JAPĀNĀ

20.septembrī, 21 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbs aizsūtīts uz Japānu, 26. Starptautisko bērnu zīmējumu konkursu. Konkursa tēma saistīta ar dabu, apkārtējo vidi, ģimeni, lauksaimniecību. Konkursam nosūtīti zīmējumi, gleznojumi un kompozīcijas darbi, kurus audzēkņi veikuši pie skolotājiem Lienes Ratnikas, Lindas Auziņas, Zīles Ozoliņas-Šneideres, Elīnas Plūmes.