2018. gada janvāris – augusts

KONKURSS JAPĀNĀ

15. maijā 20 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi aizceļojuši uz 19. Starptautisko bērnu zīmēšanas konkursu “Mēs visi dzīvojam uz šīs Zemes”, Tokija, Japāna. Konkursa tēma bija par Zemi un tās dažādību, visdažādākajiem tās iemītniekiem. Iesūtīti dažādu zīmēšanas tehniku darbi pie skolotājām: Lindas Auziņas, Elīnas Plūmes, Lienes Henčeles, Ivetas Šveisbergas un Zīles Ozoliņas-Šneideres.

KONKURSS LATVIJĀ

27.aprīlī 12 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi aizceļojuši uz Bērnu mākslas izstādi “Izsapņot Latviju” Carnikavā. Konkursa tēma bija par Latviju, kādu to vēlās redzēt bērni un jaunieši nākotnē. Iesūtīti dažādu tehniku darbi- gleznojumi, telpiski objekti, foto un datorgrafikas darbi, kas tika veidoti pie skolotājām: Lienes Ratnikas, Ilonas Korņilko, Velgas Kūkumas un Signes Kalējas.

KONKURSS POLIJĀ

9.aprīlī 12 skolas audzēkņu darbi nosūtīti 21. Starptautiskajai bērnu un jauniešu grafikas mākslas biennālei Torunā, Polija. Nosūtītie darbi veidoti dažādās grafikas un datorgrafikas tehnikās par brīvu tēmu. Darbi tapuši pie skolotājām Lindas Auziņas, S.Kalējas.

KONKURSS TAIVĀNĀ

9.aprīlī 25 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi aizceļojuši uz Taivānu, 49. Starptautisko skolēnu mākslas konkursu. Konkursa tēma bija brīva, iesūtīti dažādu tehniku darbi- zīmējumi, gleznojumi, kompozīcijas darbi, foto un jauktas tehnikas darbi. Darbi tika veidoti pie skolotājām: Z.Ozoliņas-Šneideres, L.Ratnikas, K.Gailes, Ilonas Korņilko, V.Kūkumas, S.Kalējas.

KONKURSS POLIJĀ

26. Martā 22 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti VII Starptautiskajam jauniešu mākslas konkursam Belska Podlaskā, Polijā. Konkursam iesniegtie darbi tika veidoti dažādās tehnikās, iespaidojoties no teātra un mūzikas, un tapuši pie skolotājām: I.Korņilko, L.Ratnikas, L.Auziņas, Z.Ozoliņas-Šneideres.

KONKURSS LATVIJĀ

26. Martā 7 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursam “Mana Latvija Raiņa dzejā”. Konkursam iesniegtie darbi tika veidoti dažādās tehnikās, piemēram, skrāpējuma zīmējums, akvareļu zīmējums un telpiskā kompozīcija, u.c. Darbi tapuši pie skolotājām: I.Korņilko, E.Plūmes, Z.Ozoliņas-Šneideres.

KONKURSS LATVIJĀ

5. Martā 5 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu vides mākslas darbi nosūtīti radošajam konkursam “Mans veltījums tīrai Latvijai”, ko rīko “Latvijas Valsts meži” un “Zaļā josta”. Tika veidoti sadzīvē funkcionāli objekti no kartona, kas tapuši pie skolotājas S.Kalējas.

KONKURSS ČEHIJĀ

26. februārī 31 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbs nosūtīts 46. Starptautiskajai tēlotājmākslas un lietišķās mākslas izstādei-konkursam “Lidice 2017″ Čehijā, kura tēma šogad bija “Ūdens”. |Konkursam iesniegti zīmējumi, gleznojumi, kompozīcijas, veidošanas, grafikas darbi, kā arī fotogrāfijas. Darbi veidoti pie skolotājām L.Auziņas, Z.Ozoliņas-Šneideres, I.Korņilko, D.Lauriņas S.Kalējas, K.Gailes, V. Kūkumas.

KONKURSS LATVIJĀ

26. februārī 19 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti 1. Starptautiskajam vizuālās mākslas konkursam “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot” Jelgavā, kurā darbi tika izstādāti ainavas žanrā. |Konkursam iesniegti zīmējumi, gleznojumi, kompozīcijas, grafikas darbi, kā arī fotogrāfijas. Darbi veidoti pie skolotājām L.Auziņas, Z.Ozoliņas-Šneideres, V.Kūkumas, L.Ratnikas

KONKURSS FRANCIJĀ

13. februārī 22 Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi nosūtīti Starptautiskajam vizuālās mākslas konkursam Truā, Francijā. Darbu tēma- “Labi būt kopā”. Konkursam nosūtīti zīmējumi, gleznojumi dažādās tehnikās, kā arī grafikas un kompozīcijas darbi. Darbi veikti pie skolotājām: L.Auziņas,  L.Ratnikas, L.Henčeles, Z.Ozoliņas-Šneideres, I.Korņilko, K.Gailes.

KONKURSS TURCIJĀ

13.februārī 31 Ķekavas mākslas skolas audzēkņu darbs tika nosūtīts Mizyal Gallery Museum rīkotajam 30. Starptautiskajam bērnu vizuālās mākslas konkursam Turcijā. Konkursa tēma ir brīva, darbi veidoti dažādās tehnikās atspoguļojot gan dabas tēlus- dzīvniekus, kukaiņus, parādības un ainavas, gan cilvēku veidotu vidi- arhitektūru, interjeru, pilsētvidi. Darbi veidoti pie skolotājām Z.Ozoliņas-Šneideres, L.Auziņas, L.Henčeles, S.Kalējas, I.Korņilko, K.Gailes.

KONKURSS POLIJĀ

9. februārī 25 Ķekavas Mākslas skolas darbi nosūtīti 15. Starptautiskajam māklsas konkursam “Labi zināmie un ne tik zienāmie mākslinieki” Ribņikā, Polijā, šoreiz godinot plaši zināmo mākslinieku Viljamu Tērneru. Iesniegtie darbi bija veidoti tēmai “Saule miglā”, kas ir viens no spožākajiem V.Tērnera darbu motīviem. Zīmējumi, gleznojumi un grafikas darbi bija veidoti pie skolotājām L.Auziņas, I.Slišānes, L.Ratnikas, K.Gailes, I.Korņilko.

KONKURSS BULGĀRIJĀ

9.februārī 15 Ķekavas Mākslas skolas darbi nosūtīti 20. Starptautiskajam jauniešu mākslas konkursam Nova Zagorā, Bulgārijā. Konkursa tēma un tehnikas izvēle ir brīva, nosūtīti tika zīmējumi, gleznojumi dažādās tehnikās, foto, kā arī grafikas un kompozīcijas darbi. Darbi veikti pie skolotājām: L.Auziņas, S.Kalējas, Z.Ozoliņas-Šneideres, E.Plūmes, V.Kūkumas.

KONKURSS LATVIJĀ

26.janvārī Ķekavas Mākslas skola iesniegusi 11 audzēkņu darbus XVII Starptautiskajam vizuālās mākslas konkursam “Es dzīvoju pie jūras”, ko sadarbībā ar UNESCO rīko Jūrmalas Mākslas skola, Tie veidoti tēmas” Tilts” ietvaros. Iesniegti ir gleznošanas, kompozīcijas, zīmēšanas, kā arī apgleznoti zīda darbi. Ar audzēkņiem pie konkursa darbiem strādāja skolotāji -L.Auziņa, L.Ratnika, Z.Ozoliņa-Šneidere.